Květen 2013

Jsem tu Nová :))

28. května 2013 v 14:31 | Anďa |  Organizační články
Ahoj.:)
Takže podle 'Názvu' vás mohlo napadnout že jsem tu nová.:)
Jsem ta o které se Tekytka v jejím článku (Kde Končí) zmiňovala,že to vím neoficiálně.
Teď už to vím oficiálně a jsem tu.
Jmenuji se Andrea,je mi 11.A byla jsem jednom koncertě.:-// (Já vím že si všichni řeknete jen na 1.?,ale nebydlím zase tam kde holky sou 10x do roka)(Měla jsem být i na dalších ale nevyšlo to.))
Moje nejoblíbenější členka je Angee..
Mám další 3 blogy,a ještě jednu stránku..(fb)
Na blog budu přidávat podle času ;)
Sem ráda že můžu být na tomhle blogu a snad to rozjedeme :)
Doufám že budete komentovat! ..A chodit sem rádi

Aby ste měli trochu přestavu jak vypadám:)
Fotka z Míšou♥


Vypadám hrozně ale co už ?:)


Jak to tady bude? :)

28. května 2013 v 11:54 | Tekytka |  Organizační články
Ahojky,
rozhodola jsem se vám napast organizační článek ohledně tohoto blogu :) Konkurz se konat nebude, napala jsme jedné holce, která se přihlásila už minule a jiná holka se ptala jestli tu může být, tak vezmu je 2 :) Jak víte já a Kamča odcházím ;) Lindovka s Kačkou zůstavají. Místo mě a kamči teda dojdou ty 2 holky..A kdo, to bude? :) To se nechte překvapit do zítra? O.o Nebo ještě dnes odpoledne? :D No uvidíte samy..
Toto je tedy můj poslední článek ;) Zde nebudu už vůbec působit a hlavní adminka bude Lindovka ;) To je asi ode mě všechno :) Mějte se zde hezky :33 A nezlobte holky a komentujte :O !!

I já končím.. :'/

26. května 2013 v 13:00 | KamČa |  Organizační články
Ahojte. Tak jsem tak se taky už definitivně rozhodla. Na tomhle blogu končím. Je mi to líto, ale nemám na to čas ani náladu. Blogování mě už o holkách nebaví, už je ani tak nemám rádaj ako předtím, i když jsou pořád úžasné <'33. Ale nemám na to už.

Omlouvám se Míši, vám, návštěvníkům tohohle blogu, a taky Tekytce, že jsem jí tu teda vůbec nepomohla (a taky jak dlouho musela čekat na tenhle článek, sorry, bro:D). Ale s novýma , aktivníma majitelkama to tu bude mnohem lepší :)

Stejně mi ale budete chybět. :* Paa :)


Na závěr fotka Míši ze Zlína.
Kopírujte ale prosím ze zdrojem:)


Mějte se, a navtěvujte OCM i nadále! :P :') ♥


PNG | OLD

24. května 2013 v 13:04 | *káč* |  Grafika
Ahoj:)
Omlouváme se že nepřidáváme, ale nemá to cenu, když nekomentujete:(
Mám tady pro vás PNG ze staré kolkce
Kopíruj pouze s ikonkou! Jinak hlásím!
(PNG si poznám!)

Jinak jede někdo do Bratislavy?:)
Já jedu na 99,9% :')

Další článek min. za 3komenty!

*káč*

ZOO Praha| Míša

24. května 2013 v 12:13 | Lindovka =) |  Fotky
Ahoj.
Po dlouhé době píšu. Blog se znovu rozjel a ted' je neaktivní. Docela mě to mrzí! :/

Přidávám fotku Mši ze ZOO. :) Je to něco přes rok co jsem byla na prvním koncertě! ♥


Budu se snažit přidávat alespoň 3x do týdne. ;)

Nevím- Nemůžu

10. května 2013 v 22:10 | Lindovka =)
Ahoj.
Tak já opravdu nevím, prostě mě to atdy nebaví. :'( Asi půjdu... nemá to cenu. Vím že mě Tekytka uškrtí a možná bude i naštvaná,ale fakt to nemá cenu. :( Komenty stojí za prd a nebaví mě být tady... blogování jo,ale OCM ne.. :( Uděláme to tak že na blogu nebudu,ale kdyby to tady nějak vázlo přidám nějaký ten článek OK? :)) Zůstanu teda na výpomoc. :P


Taky mě to nebaví- Jak to bude?

9. května 2013 v 19:59 | Lindovka =) |  Organizační články
Ahoj.
Stejně jako Tekytku ani mě to tady nebaví. :/ Nevím proč,asi že píšu do prázdna? Možná... Na blogu zatím zůstanu,ale vy se musíte zlepšit v komentování. :P Není to nějaké vydírání,jenom vám to říkám :D Blog o M. nemám, proto asi zůstávám. :D Ale je možný že časem na nějaký půjdu... vše je možné. ;) Jen jsem vám chtěla napsat že nebudu tolik aktivní a VY budete muset komentovat atd... sice mě to baví,ale psát do prázdna nemá cenu. ;)


Všechno má svůj konec aneb jednou to přijít muselo ;)

7. května 2013 v 12:53 | Tekytka |  Naše kecy. .
Ahojky,
takže kde začít...Už delší dobu mě OCM nebaví...Je to tím, že 1)Mám ještě jeden blog o Míši a za 2)nekomentujete ;) Nemá cenu psát články, když si je stejně skoro nikdo nepřečte a skoro nikdo neokomentuje. Proto jsem se rozhodla OCM předat Lindovce ;) Je nejaktivnějši z tria, které tu kromě mě je ;) A s Kačkou a Kamčou ještě nevím jak to bude...možná odejdou taky, uvidí se... Jinak už vím jméno další adminky, která tu bude jako by místo mě ;) Snad bude aktivnější než já a OCM se konečně pořádně rozjede...Ano vy si řeknete, že jsem "opravila" OCM a ted ho tu jen tak zanechám...ale nic se nemá dělat z donucení, protože takové články a celá práce prostě nemají cenu ;) Není to tím, že by mě přestalo bavit blogování...to mě baví furt ;) Na ostatní blozích budu furt, tak mě můžete kdyžtak naštěvovat tam :) Další důvod ještě je, že jsem zjistila, že prostě nejde mít 2 blogy o jednom tématu ;)
Jo ted si asi řeknete, jak jsem blbá, jak vy sníte být o tom na OC atd... Ale já mám další tři OC(OCN,OCV,OCA), které mě baví a na kterých zůstávám ;) Nemůžu za to, že vy zde nekomentujete a mě to prostě přestalo bavit... Na mejnu komenty jsou, takže radši zůstanu tam, než na OC...
Tod ode mě asi vše... Jméno nové adminky se dozvíte asi dokonce týdne(snad O.o)... Ta adminka už to ví, ale oficiálně neví :'DD
Takže se tu mějte hezky a naštěvujte tento blog i když už tu já nebudu :)
Mě můžete stále náštívit na OCV,OCA,OCN,Ofic-modroocko a MEJNu :)
Tak se tu mějte hezky... :)

Layout 0.2

6. května 2013 v 16:03 | Tekytka |  Vzhledy blogu
Ahojky,
jak jste si mohly všimnou náš blog dostal nový "kabátek" :) Myslím, že se kačce povedl...Jinak popisky a ikonku by měla dělat kačka...ale nevím jestli je udělá, protože nenapsala ani tento článek ://
Další článek za 5 komentů ;))

Buttonek :)

1. května 2013 v 15:56 | Lindovka =) |  Grafika
Ahoj. :)
Před chvílí jsem přijela ze sqashe (nevím jak se to píše). ;D

Udělala jsem buttonek s Míšou, je takoví obyčejný, ale myslím že není nejhorší. ;)
Za 5 komentářů- Další článek. ;)

Bratislava 0.2

1. května 2013 v 10:48 | Tekytka |  Fotky
Ahojky,
dneska jsem holkám na FB psala, že by jsme měli přidávat za články :) Prostě vždy přidáme článek a napíšeme za kolik komentů přidá další adminka článek :) Taky jsem jim napsala pořádí ve kterém budeme přidávat :) Tak ted už komenty budou :)
Dneska pro vás mám fotku Míši se srdíčkem v BA :) Snad se líbí :)
7 komentářů→Nový článek :PP